В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Софипо
Софипо
14.08.2020 07:13 •  История

Боротьба за звання столиці між двома величезними містами, в кожному з яких зараз мешкає близько 5 мільйонів людей, завершилася тим, що трішки більше як 100 років тому столицею було обране місто, що знаходиться між ними і населення в якому в 10-12 разів менше. Яке місто там є столицею?

Ответ:
БезликийNoName
БезликийNoName
20.09.2021 08:00

Аналізуючи умову задачі, я прийшов до висновку, що місто, яке зараз є столицею — Канберра (столиця Австралії).

В 1908 році в Австралії не могли вирішити, яке місто вибрати столицею. За статус столиці боролося два найбільших міста — Сідней (позначив синім) і Мельбург (позначив зеленим), зараз в кожному місті проживає понад 5 млн. осіб.

Компромісом стало вибирання території між цими двома містами, на тій території і з'явилося місто Канберра (зараз населення 395 тис. осіб, на карті позначив червоним).


Боротьба за звання столиці між двома величезними містами, в кожному з яких зараз мешкає близько 5 мі
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?