В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
sofia20015
sofia20015
29.04.2022 20:44 •  Українська мова

Вам 10 літо - моя улюблена пора року. нам не багато завдань на цей час! і це дуже чудово! але у кожної пори року свої переваги. взимку я люблю наряджати ялинку, кататися на лижах, ліпити снігову бабу та ходити колядувати. восени часто йде дощ, тож я можу вдягти мої улюблені гумові чоботи та йти
стрибати в лужі. проте, літо я люблю більше всього за те, що я батькам прибиратися, граю з друзями, з якими люблю найбільш всього розказувати історії. влітку я з татом їду у село на 10-15 днів. там я граю в футбол, ходжу в магазин та катаюся на велосипеді з друзями. я не можу дочекатися, коли
настане лі і це все, можете переправляти речення, щоб вчителька нічого не запідозрила, та гарна оцінка ! твір придумала сама, ніде нема такого☺️. зроблено для 5-7 класу. гарних вам оці! ☺️☺️

Ответ:
ola124
ola124
10.10.2020 01:15
У тебе не правильно одно слово в тексте . Правильно говорить не " розказувати " , а "розповідати "
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?