В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
GoldCoin
GoldCoin
06.09.2021 03:31 •  Українська мова

Як я провела свої зимові канікули нужна многое написать

Ответ:
megadruzhinins
megadruzhinins
09.10.2020 20:44
Мені сподобалися мої зимові канікули. Я б хотіла розповісти про них.
У перший день тато поставив ялинку, ми з мамою її прикрашали. Потім ми поїхали до магазину, ми купували подарунки нашим рідним. Наступного дня я грала у сніжки та каталася на санчатах з моєю подругою, нам стало холодно і ми пішли до мене додому, але мою подругу покликала її мама, і вона пішла. На третій день канікул до мене на ночівлю прийшла подруга, ми готували кекси и дивилися фільм "Один вдома" та пили какао. Зранку я поїхала до бабусі з батьками, там ми теж прикрасили ялинку. Наступного дня я робила уроки і грала з моєю тіткою у сніжки. 31 грудня ми всією сім'єю готували їжу на новорічний стіл. Мені подарували багато гарних подарунків.
Це були дуже гарні канікули!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?