В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Скласти диалог на любую тему на 20 реплик

Ответ:
1Маша1231111
1Маша1231111
08.10.2020 16:08

- Привіт.

- Привіт. Як справи?

- В мене все добре, вчора ввесері  думав про пори року.

- І що?

- Думав яка з них найкраща.

- І що ж ти обрав?

- Я вирішив ще спитати в тебе.

- Ось в  мене найулюбленіша пора року це весна. Весною навкруги все цвіте, прилітають пташки, і нарешті можна пограти в футбол на вулиці. Бо взимку немає де.

- Гарна думка. Я думаю що найкраща пора року це літо. Влітку тепло, можна купатися на річці, їздити на велосипеді, грати в футбол, ловити рибу, врешті решт в школу не потрібно ходити. 

- А мені ще подобається зима. Взимку на вулиці дуже гарно. 

- Так ввзимку дуже гарно

- Хоча й холодно, але можна весело пограти надворі, зустріти Новий рік. Багато свят є взимку.

- Але й весною є багато свят.

- Зимою можна грати в сніжки, ліпити снігову бабу. 

- Ну давай ще про осінь скажемо щось.

- Восени на вулиці дуже багато жовтого листя. Першого місяця весни ми ми починаємо ходити до школи, але мені не дуже подобається осінь.

- Чому так?

- Тому що восени холодно, йдуть дощі, купатися не можна, а річка ще не замерзла.

- Ну я тепер зрозумів, що всі пори роки найкращі.

-До зустрічі!

-Бувай!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?