В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Madi74153
Madi74153
30.06.2020 07:42 •  Українська мова

Твір мініатюра на тему,,я люблю зиму" ! все свои

Ответ:
ahmedovadidi090
ahmedovadidi090
07.10.2020 23:23
Моя улюблена пора року-зима. Неважливо що  холодно і доведеться одягатися у теплий одяг, головне, скільки радості вона нам приносить. Більш за все я люблю зимові свята. Новий рік-це найкрще свято в цілому році! Адже можна сказати, він триває не один день, а декілька неділь, поки ми до нього підготуємося:прикрашаємо дім, готуємо один одному подарунки і звісно, прикрашаємо ялинку. У нас вдома ціла кробка ялинкових іграшок, деякими із них ми уже багато років дбайливо та акуратно прикрашаємо нашу зелену красуню.Але нацкраще, це канікули. Ми зазвичай всією сімєю ходимо в кіно. А коли немає особливих справ . то я цілими днями з друзями на вулиці. Ми ліпимо ліпимо сніговиків та граємо в сніжки! Це дуже весело. Вцілому скільки цікавих справ знайдеться зимою! І тому я її так люблю!

ж
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?