В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Прочитайте текст, випишіть речення із архаїзмами та історизмами, поясніть різницю між зазначеними термінами. — а вже знаю, що ти сивоок. а що приблуда — здогадався від першого разу. очі маєш не сиві, як то нарік твій родим, а каламутні, бо прийшов з невідомості. і хто ти єси, ніхто не відає. може, робичич? цього разу ситникові довелося гати не вислі плечі родимові, відвернуті від нього, а короткий змах важкої правиці, «кою родим показував медоварові мерщій забиратися геть. від купців ситник вже давно знав, що та правиця досить швидко вміє братися за страшний меч, тому не став ждати ще й цього і митно завернув свою кобильчину з обійстя (п. загребельний).

Ответ:
RocketBubbleGum007
RocketBubbleGum007
07.10.2020 19:07
Єси, нарік, робичич, правиці, кою, медоварові, правиця, меч, митно, кобильчину, обійстя
Історизми-це слова, які вийшли з активного вжитку
Архаїзми-замінені іншими словами(наприкл., перст-палець)
0,0(0 оценок)
Ответ:
Liliya0529
Liliya0529
07.10.2020 19:07
Єси робичич кою медоварові обійстся митно.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?