В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Напишіть будь ласка письмово твір - роздум у художньому стилі на тему : "найбільше я люблю відпочивати " вжити такі слова : на мою думку,я вважаю, по-перше, по друге,нарешті,отже,таким чином, одне дякую,для учня 5 класу.

Ответ:
rasimallamurato
rasimallamurato
24.05.2020 01:01

Я вважаю, що відпочинок є не маловажливим для людини. Всі ми потребуємо своєрідного релаксу повсякчас.Це надає змогу працювати працювати більш старанніше в пориві творчої наснаги та фізичних сил.

 На мою думку, відпочинок має бути не тільки для тіла, але й для душі. Ми повинні звільняти мозок від негативних емоцій, даремних знань та іншого душевного безладу. Для когось це прогулянка по скверикам з кращим другом, для когось самотній вечір з улюбленою книгою, для когось вихід на природу з батьками. Кожний з нас індивідуальний, а отже і вподобання теж різноманітні.По-перше, це піднімить настрій та підбадьорить вас у вихорі буденних днів. По-друге, відпочинок має позитивний вплив на фізиологічний стан здоров*я. Однак слід відрізняти звичайні лінощі та потребу в релаксі. Нарешті, є люди, які зловживають вільним часом ціленапрямлено, забуваючи про власні обов*язки. 

 Отже, ми дійшли висновку, що відпочинок має невід*ємне в значення в житті кожного з нас. Таким чином, він несе задоволення і користь водночас. 

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?