В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
ytt2
ytt2
08.08.2021 09:51 •  Українська мова

На невеличкій галявинці стоять два дерева: сосна й береза.дві сестри -старша и молодша. старша-сильна і висока,молодша -тендітна і ласкава. старша оберігає молодшу від сильних бур і вітрів,а молодша ласкаво дякує їй.гілля цих дерев переплелося,стовбури майже торкаються один одного,і разом вони тягнуться до сонця.ось як треба жити на землі ,і тоді в усьому світі беде мир і щастя.поміркуй,для чого в тексті вжиті антоніми назви іх прочитай текст .визнач його складові частини.в який з них висловлена головна думка ? спиши цю частину.

Ответ:
yuliyаyevtereva
yuliyаyevtereva
06.10.2020 20:54
Головна думка:ось як треба жити на землі і тоді в усьому світі буде мир.антоніми:старша-молодша.сильна - ласкава.
0,0(0 оценок)
Ответ:
lisonka200
lisonka200
06.10.2020 20:54
Головна думка : як треба жити на землі антоніми вжиті для того щоб показати що відміність двух персонажів
антоніми : старша- молодша, сосна -береза ,сильна - тендітна
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?