В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Сочинить текст на украинском языке (напишіть замітку до газети на тему відзначання якогось свята у класі) приму любое только нормальное !

Ответ:
аьвтчьвь
аьвтчьвь
05.10.2020 07:22
Нещодавно всі учні нашої школи святкували День Святого Валентина. У всій школі панувала дружня і схвильована атмосфера, тому що кожен клас отримав своє завдання і всі старанно його готували. Першими привітати учнів вийшли директор і заступник директора. Вони розповіли про історію свята, що було дуже цікаво, тому що мало хто цим раніше цікавився. Після цього кожен клас мав змогу продемонструвати свої таланти. Багато хто виконував пісні, дехто танцював, і найсміливіші розповідали власні вірші.  Далі вчителі української мови та літератури проводили різні конкурси. Учні брали участь у естафетах і розумових вікторинах. Далі за звичаєм всі обмінювалися щирими привітаннями і маленькими листівочками у вигляді сердечок з побажаннями. Це було чудове свято. Сподіваюсь всі отримали гарне враження. Дякуємо адміністрації школи, від лиця всіх школярів, за їх працю.
0,0(0 оценок)
Ответ:
Katpo
Katpo
05.10.2020 07:22
Нещодавно всі учні нашої школи святкували День Святого Валентина. У всій школі панувала дружня і схвильована атмосфера, тому що кожен клас отримав своє завдання і всі старанно його готували. Першими привітати учнів вийшли директор і заступник директора. Вони розповіли про історію свята, що було дуже цікаво, тому що мало хто цим раніше цікавився. Після цього кожен клас мав змогу продемонструвати свої таланти. Багато хто виконував пісні, дехто танцював, і найсміливіші розповідали власні вірші.  Далі вчителі української мови та літератури проводили різні конкурси. Учні брали участь у естафетах і розумових вікторинах. Далі за звичаєм всі обмінювалися щирими привітаннями і маленькими листівочками у вигляді сердечок з побажаннями. Це було чудове свято. Сподіваюсь всі отримали гарне враження. Дякуємо адміністрації школи, від лиця всіх школярів, за їх працю.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?