В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
suxowaalisa
suxowaalisa
20.09.2022 08:38 •  Українська мова

Скласти діалог між семикласницею та її літньою сусідкою щодо того, що вулиці, на якій вони мешкають, повернено історичну назву. сусідка висловлює незгоду з такою зміною. дівчинка наполягає на доречності й навіть необхідності зміни назви. у репліках ужийте ці вислови: вибачте; пере шануючи ваш досвід; з усією до вас повагою; дозвольте не погодитися; дозвольте висловити своє ставлення / свою думку

Ответ:
Лиза505090
Лиза505090
04.10.2020 14:36
-Доброго дня,Світлано Петрівно!
-Та чи він добрий,Катрусю?! Он взяли і нашу прекрасну вулицю "Вишневу" переіменували на якусь "Сагайдачну"! От що твориться?!
-Вибачте,але мені здається що назва "Сагайдачна" дуже гарна. Адже Петро Конашевич-Сагайдачний був дуже гарним і відважним козаком,саме в його честь назвали цю вулицю,ми повинні цим гордитися!
-Ой,Катрусю,нічого ти не розумієш! "Вишнева"-  от послухай,як гарно звучить! А зараз що?! Чи не все одно мені хто такий цей Петро!
-Дозвольте висловити свою думку,Світлано Петрівно. З усією до вас повагою, я з вами можу не  погодитися. Мені здається,що таких великих людей треба пам*ятати! Так,колишня назва красивіша, але теперішня говорить про силу і мужність наших жителів! 
- Що ж,можливо ти маєш рацію... Дякую,Катрусю,до побачення!
- Вибачте якщо щось не так,до побачення!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?