В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Gfdsahjk
Gfdsahjk
06.09.2021 06:08 •  Українська мова

Яке правило, що стосується розділових знаків при прямій мові, сформульовано неправильно?
а коли пряма мова починається з абзацу, то перед початком її ставиться тире, а в кінці, як звичайно,
крапка, знак оклику, знак питання або три крапки.
б коли пряма мова йде в рядок, без абзацу, то перед початком її ставимо відкриті лапки, а в кінці —
закриті лапки й відповідний до характеру речення розділовий знак.
в якщо слова автора стоять перед прямою мовою, то після них ставиться двокрапка, а пряма мова
береться в лапки.
г якщо слова автора стоять після прямої мови, то перед ними ставиться кома.
д коли кілька реплік прямої мови йдуть у рядок, без вказівки, кому вони належать, то кожна з них
береться в лапки, а між репліками ставиться тире.

Ответ:
kooyrina582mari
kooyrina582mari
13.07.2019 11:10

ответ:

eyed s ok w you 2 797 2 sid1 w s 850 de with s

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?