В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Frororo
Frororo
27.04.2021 09:03 •  Українська мова

Скласти діалог по телефону. між двома друзями, а один з них хворий. дякую!

Ответ:
тикон3
тикон3
03.10.2020 00:55
- Алло, привіт, Марино, як справи? Ти чому не була в школі?
- Алло, привіт! Справи погано, бо я захворіла, страшенно болить горло, і температура!
- Ого, нічого собі, співчуваю, я, напевне, заважаю тобі. 
- Ні, мені вже краще, і це добре, що ти телефонуєш, бо я тут сумую. Розкажи щось, як справи в школі? 
- В школі без тебе погано! Немає з ким поговорити, сиджу сама/сам(обирайте самі, на ваш розсуд) за партою. А в загалі вже готуємось до Нового року.
- Ясно, нічого собі, я  теж хочу! Але в мене немає ролі, так?
- Чому це? Я випросила в учительки сценку для нас з тобою, там дуже цікаві слова, хотіла прийти до тебе, але думала, що тебе немає вдома.  
-  Приходь до мене, коли захочеш, потренуємось!
- Не проти, якщо я прийду через 2 години тебе провідати?
- Звісно! Приходь, буду дуже рада! 
- Тоді чекай мене. Нам бабуся передала смачне малинове варення, я принесу тобі! 
- Нічого собі, раз в житті куштувала справжнє домашнє варення. 
- Тоді з*їси ще, бувай, чека й в гості, і не сумуй поки мене не буде! 
- Добре, бувай, чекаю тебе! 
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?