В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
ban20050408
ban20050408
10.01.2021 23:42 •  Українська мова

Діалог на тему я хотіла би потрапити у місто де всю роботу за людей виконують роботи.

Ответ:
noxiksds
noxiksds
29.07.2020 18:52
- Привіт, Маріє.
- Привіт, Катю.
- Про що думаєш?
- Про майбутні технології.
- Чого ж це раптом?
- А ти сама поміркуй. Було б чудово, якщо б ми потрапили у місто, де за тебе всю роботу виконують роботи. І тоді життя стане легшим. Взагалі буде більше вільного часу.
- Можливо, але ж тоді ми б зовсім розлінилися. Ми б тільки покладалися на машини.
- А я так не думаю. Ось побачиш скоро все так і буде. Тезнології розвиваються з кожним днем. Ось у моєї мами в дитинстві не було мобільного телефону, а в мене є. А ти уяви собі , що буде через пару років Саме в такому місті, де за нас всю роботу виконують машини , ми і будемо жити.
- Цікава думка. Все можливо. Ну що ж, побачим. Як все буде.
- Звичайно
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?