В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Написать твір роздум " прагнення стати багатим це погано чи добре?

Ответ:
evagir
evagir
29.07.2020 11:15
Я вважаю, що так, це погано. Гроші не завжди  зроблять людину щасливою. Так, завдяки ним можна зробити майже все, що душа захоче, але те саме щастя, кохання, здоров'я ніколи не купиш. Може це стереотип, але така правда. Гроші в наш час відіграють важливу роль у житті. Без них ми не зможемо купити продукти, одяг, заплатити за комунальні послуги і просто десь відпочити з компанією в кафе. Кожен виживає як може, комусь гроші даються легко, а комусь важче. І тут виникає думка  " я хочу мати багато грошей, тоді я все зможу, і у мене все буде" і  з цією ж думкою наш розум починає марніти. Через гроші виникають багато суперечок між людьми. ЦІ ж люди можуть ступити на невірний шлях, який має назву - крадіжка. Стати багатим можна стати і законним але  рано чи пізно у людини прокинеться жадібність і знову почнуться незгоди, сварки, проблеми. Тому не так легко бути багатим
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?