В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Dimkaumnik1
Dimkaumnik1
14.04.2020 03:54 •  Українська мова

Казка про компютерну мишку яка посваварылася з мониторои

Ответ:
kabilet777
kabilet777
26.07.2020 22:55
Одного разу почали сперечатися Комп'ютерна мишка і Монітор. 
- Чому це ти керуєш тим, що відображається на мені? - сказав Монітор.
- Тому що ти надто великий, щоб керувати і дуже незручний в використанні - відповіла Мишка.
- То це я незручний?! Та якби не я, то людина не бачила б, що вона робить. І ти б тут нічим не до
- Я не до б?! Та я обов'язково би щось вигадала б, а от ти - безпомічний без мене. Бо ж, доки людина не натисне на кнопку, яка розташована на мені, то не зможе виконати велику кількість різноманітних функцій.
- Ой-ой-ой! Та ти так говориш, наче ти якась цариця. 
І тут в суперечку вмішався Системний Блок.
- Гей, чого ви тут сперечаєтесь? Хіба більше немає чого робити?! Досить сперечатися і сваритися, ви обоє потрібні людині, аби вона повноцінно працювала за комп'ютером і обоє однаково важливі.
- Правду кажеш! - підтвердила Клавіатура.
- Ех! Пробач мені, Мишко! Я поводив себе, як справжній дурень...  -  сказав Монітор.
- І ти мені пробач, Моніторе! Я теж себе поводила по-дурному. Давай миритися і більше ніколи не сваритися? - відповіла Мишка.
- Давай!
Мишка і Монітор помирились і більше ніколи не сварились і не сперечались.
От і казочці кінець, а хто слухав - молодець!

Сподіваюсь, що до
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?