В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
eldos4
eldos4
21.02.2023 02:31 •  Українська мова

Диалог на тему " розмова з другом про культурний відпочинок"

Ответ:
VeronikaShubin
VeronikaShubin
02.10.2020 04:09
-Ох Олеся, що ж ми будемо робити на канікули?
-Звичайно, відпочивати!
-Я це розумію- сказав Тарас- але як?
-Треба культурно відпочивати. Тому ми поїдемо на природу.
-Звичайно, як я не здогадалася. 
Друзі приїхали в ліс та знайшли галявину біля річки. Вони почали обідати Олеся витягла сумку на почала їсти. Вона відкрила пляшку з Лимонадом та випила його не поділившись з Тарасом. Тарас буркнув щось собі під ніс:
-Єх...як тах можна. А ще подруга називаеється...
Олеся нічого не сказала та викинула в річку сміття.
-Ти що?
-Та нічого.
-Ти-ти річку там забрудниш.- сказав Тарас.
-Ти як вчитель не можеш відпочити. Все якісь правила. Так не можна жити.
-Якщо кожен українець викине в річку сміття. То цей вік ми не прожевемо.
-Так..вибач- стало соромно Олесі 
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?