В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
alligator5
alligator5
19.04.2020 04:03 •  Українська мова

Іть написати діалог між двома дівчатами на тему "в купе поїзда" але це має бути як за краще 20 і

Ответ:
Анастейша1818
Анастейша1818
09.07.2020 01:24
Ось нарешті і моє купе,цікаво хто ж буде моїм сусідом?
я заглянула,у своє купе і побачила дівчину,яка читала книгу.
-привіт"! мене звуть Оля і я їду до Львова.
-привіт,я Саша,нарешті у мене є сусідка,тому що тут так нудно...До Львова? Це класно,я їду в Золочів,це зупинка перед Львовом,так що,ми майже всю дорогу будемо їхати разом.
-я дуже рада,що моєю сусідкою стала саме ти,а не якийсь брутальний чоловік,який одразу запропонував би зіграти в карти... а Що ти читаєш?
-це Еріх Марія Ремарк "три товариші" дуже цікава книга
-ммм,я читала її раніше,в тебе чудовий літературний смак.а ти звідки?
- я їду з Харкова,а в Злочів я їду через практику:я готую доповідь про Золочівський замок,а ти?
-я живу в Києві,а до Львова їду на юбілей до родичів
-чудово,а знаєш,я зголодніла...перекусимо?
-так,звичайно.
я була дуже задоволена такою сусідкою і нашим  чудовим знайомством
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?