В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Gklunnyy123
Gklunnyy123
05.02.2023 06:28 •  Українська мова

Обставину не треба відокремлювати комами в реченні (розділові знаки пропущено) а пором плив перерізаючи пощерблену хвилями місячну доріжку. б гребінка любив своє рідне село й живучи в столиці ніколи про нього не забував. в над хатою піднялись у небо голуби знаменуючи мир і благодать. г у тилу в військовім лихолітті люди працювали не рук. невідокремлену прикладку вжито в реченні (розділові знаки пропущено) а місяць високе холодне світило проводжав нас у нічні степові далі б я тільки тепер побачив село нужденну купку солом’яних стріх. в мартинюк високий худорлявий чоловік тепло дивився на прибулих. г чемпіон світу з боксу віталій кличко вкотре переміг.

Ответ:
uroolga
uroolga
01.10.2020 19:26

Обставину НЕ ТРЕБА відокремлювати комами в реченні (розділові знаки пропущено)

Г У тилу в військовім лихолітті люди працювали не покладаючи рук.

(не виділяємо комою обставину, тому що вона виражена фразеологізмом)

Невідокремлену прикладку вжито в реченні (розділові знаки пропущено)

Г Чемпіон світу з боксу Віталій Кличко вкотре переміг.

(не виділяємо комою прикладку тому, що вона стоїть перед іменником, що позначає власну назву)

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?