В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Як ти святкуэш новий рiк ? напиши про це текст-розповiдь (5-7 речень) будь ласка !

Ответ:
нурик051
нурик051
05.07.2020 08:30
Ось уже 31 грудня. У нас стоїть ялинка. Мама накриває на стіл. Ось вже одинадцята година.
 - Ще трішки , ще трішки,- каже мій братик
 -Звичайно.- мовила мама
Часи швидко ішли, а секунда, ніби бігає щоб швидше Новий рік розпочати.
 - Уже 11:55,- кажу я
Тато включив телевізор призедент говорив тост. Ми його уважно слухали. Ось 5 секунд залишулось! Стрілка відміряля 5 секунд і всі звкричали, бахкали салюти і ніби світ радів 2015 року. 
 Цього року я Новий рік празнував у ресторані. Були діти мого віку. Ми всі теж раділи Новому року. Ось як я празнував Новий рік.
0,0(0 оценок)
Ответ:
Romaglot
Romaglot
05.07.2020 08:30
Новий рік-моє найулюбленіше свято.Напередодні мене завжди охоплює дивне відчуття,наче має статися щось радісне та чарівне.Усюди святкова атмосфера,усі готуються до свята,наряджають ялинки,купують різні фрукти та солодощі.Мама завжди готує для святкового столу щось незвичне,смачне.Кожного року до нас у гості приходять родичі.Ми веселимося,танцюємо,співаємо.Це завжди дуже цікаво,проте я зазвичай рано засипаю.Новий рік-це загальне свято,відзначати його так захопливо!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?