В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Marymol2005
Marymol2005
21.06.2021 14:37 •  Українська мова

Привіт друзі іть мені хтось написати роботу на тему: лист свому другові де поцікавитися як він вчиться, що читає, чим захоплюється, де буває під час канікул, коли приїде до мене в гості.

Ответ:
Rigina1984
Rigina1984
03.07.2020 22:30
Привіт (имя друга), давно не бачились ти любиш ходити у школу? От я дуже люблю ходити у школу, та маю гарні оцінки. А ти як вчишся? Я читаю багато книг щоб більше знати зокрема пригодницькі, а ти які читаєш або захоплюєшся? Напевно ти віддаєш перевагу книгам про піратів. В тебе є улюблена справа якою ти захоплюєшся? От в мене є. Я люблю робити орігамі це так весело, тому що орігамі мов паперові іграшки. Мені цікаво, чим ти займаешся під час канікул? Бо я вже дуже давно тебе не бачив, і не знаю чим ти тепер захоплюєщся. До речі коли ти приїдеш до мене у гості я так за тобою скучив.
                                                                                     Твій друг (свое имя)
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?