В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Уяви себе призедентом краины .що ти зробыла б ,щоб щколярам було цикаво вчитися и видпочывати.напиши про це. будь ласка

Ответ:
kmelnuk5
kmelnuk5
03.07.2020 12:30
Я б зробила вільний графік відідування.. тобто учні б ходи на предмети які  їм справді цікаві..тому що на даний час ми вчимо все а на стадії вибору професії губимося.я важаю ми тратимо час..в розвинутих країнах підлітки з 10 років знають ким хочуть бути.. можливо то і правельно бо задяки мріям ми досягаємо успіху у любій сфері..також я б організувала туристичний збір.. тобто виділяла б кошти..на екскурсії ..усю свою юність ми проводимо начаючи і тому могли би побувати в різних видатних місцях..а також за відміне навчання вручати путівки в різні краіни світу  можливо б тоді учні знали чого вони прагнуть і сміло йшли до своєї мети.. 
0,0(0 оценок)
Ответ:
элизабет17471
элизабет17471
03.07.2020 12:30
Я зроблю аквапарк,та в школі зроблю басейн та гімнастичну кімнату
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?