В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Скласти невелику розповідь на тему"день народження".використай план основної частини.зачин і кінцівку придумай самостійно.1.як ти привітаєшся,коли прийдеш до товариша? 2як поздоровиш його з днем народження? 3як поводитимешся за столом? 4як попрощаєшся з господарем?

Ответ:
void1231
void1231
24.05.2020 23:24

                                                         День народження                                               Мене запросили на день народження.Я пiшла з мамою в магазин щоб вибрати подарунок.Менi подарунок дуже спдобався.Ось я прийшла на свято!                          Колы я прийду я привiтаюся ось так-Добрый день !З днем народження тебе бажаю тобi успiху ,й гарних друзiв!За столом я буду чемною не буду хапаты все що бачу , не буду кричати за столом.Коли прийде час прощатися ячемно попрощаюся !              Ось так я буду поводитися на днi народження!

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?