В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
vinney
vinney
19.04.2020 06:10 •  Українська мова

Правильно ли я расставил знаки? від імені жителів планети земля, що знаходиться у галактиці чумацький шлях, вітає вас ,інопланетяни,згінник олександр. моя планета обертається навколо зірки, що називається сонце, має супутник місяць. період її обертання навколо сонця складає 365 днів, а навколо своєї осі - 24 години. вона є третьою від сонця планетою. більшу її частину займають моря і океани, меншу - суходіл. представником мого роду є людина, що представляє із себе окремий організм, який існує самостійно. та знаходиться на найвищому щаблі розвитку. розвиток науки і техніки дозволив нам, землянам, здійснювати польоти у космос, але не досяг рівня, що дозволяє виконувати міжгалактичні подорожі. сподіваюся, що найближчим часом відбудеться контакт між землянами та представниками позаземного розуму, що дасть поштовх до мирної співпраці на благо наших цивілізацій. з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами, згінник олександр.

Ответ:
marisina
marisina
01.10.2020 14:15
Представником мого роду є людина, що представляє із себе окремий організм, який існує самостійно, та знаходиться на найвищому щаблі розвитку.

лише одна помилка. Перед ТА більше підходить поставити кому, а не крапку.
і після З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами швидше потрібна кома. Тому що там ти написав ЧЕКАЄМО від усіх землян, а підписався лише від себе.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?