В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
арма6
арма6
29.07.2021 21:10 •  Українська мова

Я пишу питання яке мены треба рышити слухайте. СКЛАДЫТЬ КОЛЕКТИВНО ПЛАН ТВОРУ - РОЗДОМУМ НА ТЕМУ ЧОМУ ПОТРЫБНО ОБЕРЫГАТИ ПРИРОДУ , ЗА СКЛАДИНИМ ПЛАНОМ НАПИШЫТЬ ТВЫР

Ответ:
Sonya121s
Sonya121s
17.12.2021 22:00

ответ: моя мати моя мати ти тепер є моя мати моя хрорша захищаю люблю тебе і поважаю

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
seniorchi4kan
seniorchi4kan
17.12.2021 22:00
На даний час людство просто знищує природу. Кожного дня в робить ліси, вбивають тварин. Наша земля, планета дає нам ВСЕ а ми це ВСЕ знижчуєм! Так щоб правильно їсти потрібно їсти м’ясо але не потрібно в таких Кількостях, На даний час вдень вбивають дуже багато тварин. Так же само і про дерева. Адже їх використовують не тільки для Виготовлення папіру, Дерев’яні вироби також потрібні у побуті І тому їх вирубують і для папіру і для виробів. Так без м’яса ми можемо прожити а от без папіру та дерев’яних виробів просто не можливо. Я ніколи не закликав від казатися від м’яса та дерева, Але якщо люди не почнуть використовувати ці 2 речі менше то наша планета через 30 років Залишиться без М’яса та дерева. Зелень нам кисень, Який ми вирубуєм. Також на на кисень впливає дуже сильно машини тому багато людей відмовляються від них та переходять на велосипедний транспорт. Ці вихлопи від машини ідуть у повітря і повітря дуже сильно забруднюють, Теж саме заводами. Але потрібно ще не забувати викидувати сміття правильно! Можна його сортувати! На даний час іде 1 % від сміття який сортується. Я надіюсь що через Деякий час буде більше процентів перероблятися! Висновок: Я закликаю всіх правильно сортувати сміття якщо ви користуєтесь або ваші батьки машину то раджу перейти на велосипед якщо вам так є зручніше або на електрическі машини, Якщо кожна людина буде економити папір і не викидувати його просто так,то ми можем уникати проблем з деревами!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?