В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
zarina11653
zarina11653
17.05.2023 13:59 •  Українська мова

Розкажіть за наведеними нижче схемами про розділові знаки в реченнях з однорідними членами. ПАМАГИТЕ


Розкажіть за наведеними нижче схемами про розділові знаки в реченнях з однорідними членами. ПАМАГИТЕ

Ответ:
Qwertyuiopasdfghjkzz
Qwertyuiopasdfghjkzz
07.09.2021 22:00
В першій схемі зображено 3 однорідних члена речення,тому між ними ми ставимо коми,бо йде перелік.У другій схемі ми ставимо коми,тому що спочатку перечислюються по два однорідних члена речення,між якими є сполучник «і»,а за ними ще інші,тобто по парно.У третій схемі ми ставимо коми,тому що йде перелік однорідних членів речення і так як перед кожним з них є сполучник «і»,ми завжди ставимо кому. У четвертій схемі існує правило,завжди перед «а», «але», «проте», «зате» і тд. ставимо кому!
У п‘ятій схемі є Узагальнююче Слово,після якого перечисьюються однорідні члени речення,тому завжди після узагальнюючого слова ставимо «:» (дві крапки),якщо однорідні слова стоять після Узаг.слова. У шостій схемі все ж те саме,але якщо однорідні члени речення стоять перед Узаг.словом,то ставимо завжди «-» (тере). У сьомій схемі все те ж саме,але ,напевно,складне речення просто.(точно не знаю )
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?