В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Напишіть текст ( обсягом 5-6 речень) на тему "Чи хотів би я щось у собі змінити"
Будь ласка не з інтернету!
Змінювати в собі нічого не хочу)

Ответ:
jordan15
jordan15
07.09.2021 01:10

Відповідь:

                                    Чи хотів би я щось у собі змінити

Кожна людина має свої слабкі і сильні сторони, недоліки і переваги, особливі і звичайні риси. Багатьом з нас потрібно працювати над собою, але досить часто люди так зациклюються на своїх вадах, стараючись виправити їх, що втрачають свою індивідуальність, з якою з"являються  на світ. Одна справа, якщо потрібно підлатати манери, прогалини в мистецтві чи акуратність, і зовсім інша, коли людина починає шкодити своєму тілу чи психіці, щоб не відрізнятись від інших чи,навпаки, вирізнятись. Корисні зміни в собі - це чудово, але у всьому є межа, яку не варто переступати. Особисто я не хочу нічого змінювати, бо не вважаю, що в мене є критичні недоліки, які шкодять мені та оточуючим.

Пояснення:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?