В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
19942424
19942424
18.01.2021 01:37 •  Українська мова

Умирання подібне пірнанню в озеро глибоке й холодне у спекотний день стрибаєш падаєш у воду і виникає шок від різкого переходу на секунду відчуваєш біль від цього а потім приймаєш реальність плаваєш у ній але після багатьох повторень навіть шок пом'якшується. Я знаю нам ніхто нічого не винен ми усі також вільні робити все що хочемо робити вірити чи не вірити у щось шкодувати чи раді маємоти діяти чичекати ми усі без сімніву маємо відповідати за той іб життя який ми обираємо існує кожен з нас це знає тільки одна істота перед якою ми маємо відповідати ми самі.
Я існую не для того щоб вразити світ тільки щоб прожити своє життя так щоб відчувати себе щасливим саме тому я дозволяю світові життя за його вибором а собі за своїм вибором.​

Ответ:
asikg27
asikg27
29.04.2021 13:10

Что здесь делать ? Чел вопрос какой ?

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?