В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
polcha2002
polcha2002
10.10.2022 06:26 •  Українська мова

Твір на тему "що краще дистанційне навчання Або очне" Рассказ на тему "что лучше дистанционка или ходить в школу" ​

Ответ:
zomarova003
zomarova003
13.05.2021 12:14

ответ: Цього року у нас трішки нестандартне навчання і ми - учні маємо звикати до реалій дистанційного навчання.

Одною з переваг такого виду навчання на мою думку - це велика кількість вільного часу , ми можемо більше зайнятися своєю улюбленою справою , або підтягнути проблемні предмети у школі. Ще великий плюс дистанційного навчання є те , що ми можемо навчатися в зручний для себе час . А ось одним з недоліків дистанційного навчання те , що ми не знаходимося в суспільстві і не вистачає живого спілкування. У дистанційному навчанні дуже поганим є те , що треба опрацьовувати матеріал наодинці і деякі теми можуть бути незрозумілими.

В цілому мені подобається такий вид навчання, але в школі все ж краще , бо там є друзі і за вікном прекрасна пора- весна. Надіюсь , що все буде добре і вже скоро ми зможемо сісти за шкільні парти і зустрітися з друзями

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?