В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Твір-роздум на тему: "чи потрібно гарно вчитись, щоб досягнути успіхів у житті"

Ответ:
уютка
уютка
23.05.2020 15:46

Звичайно потрібно,адже якщо ти стараєшся добре вчитися то потім тобі буде легко на роботі , та з хорошими знаннями люди не пропадуть у житті! Мені знається що краще добре вчитися ніж погано, та працювати на роботі на якій погано заробляють !Краще постаратися вчитися з малечку ніж вивчати вже на віці у 8 класі!

Раджу - вчитися, та досягати успіхів у житті!Вчися, людино, щоб і надалі бути людиною у житті!

0,0(0 оценок)
Ответ:
Danil200000006
Danil200000006
23.05.2020 15:46

Звичайно вчитись потрібно!Недарма наш народ склав так багато прислівїів на цю тему.

Якщо ти добре навчаешся то це обовязково до тобі в майбутньому.Яку б професію ти не обрав, знання завжди до Помиляються ті люди які зараз не навчаються, а бють байдики, вважаючи що вчитись не потрібно.Запевняю вас вони про це ще пошкодують, адже знання- це сила, яку народ використовував ще здавна.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?