В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Madi12kz
Madi12kz
31.05.2023 00:29 •  Українська мова

Прочитайте текст вашого ровесника. Визначте, які помилки з погляду змісту, послідовності викладу, мовленнєвого оформлення допущені в ньому. Відредагуйте текст. ЧИ ЛЕГКО ЖИТИ В 15 РОКІВ?

Це для мене доситьтяжке питання. І щоб відповісти на нього, треба подивитися на своє власне життя в 15 років. Я, звичайно, розумію, що у мене ще все попереду, але я вважаю, що підлітковий вік — самий прекрасний і, разом з тим, самий трагічний етап у житті людини. Тут поєднано все твердий розум, буря пристрастей, перше коханя і перша ненависьть, доброта, милосердя, щастя, горе.

У цьому віці проходить іще один процес. Від чого залежить моральна основа, яка є у кожному? Я гадаю, що, мені пощастило, тому що слова «честь», «гідність» для мене не пустий звук. Життя — це тільки дорога вгору, а до кінця доходять одиниці такі як Шевченко, Стус, Франко. Я теж початкуючий поет. Пишучи вірші, до мене приходить натхнення. Я сподіваюся не пізніше, чим за 10 років стати справжнім поетом, таким як О. Олесь або О. Довженко. Це мої найбільш улюбленіші українські письменники.

Скептики кажуть, що дитячі мрії до 30 років зникають. Я сподіваюся, що це не так, що я збережу не тільки мрії, а все те, що в мені виховали батьки (З учнівського твору).​

Ответ:
shesasha66
shesasha66
05.02.2021 17:40

дуже багато помилок майже в кожному реченні)

просто подивися уважно)

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?