В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Якбы я був презедентом що я зробывбы для школярив щоб було цикавише вчитыся и видпочываты

Ответ:
kuanyshqz
kuanyshqz
12.06.2020 21:48

Якби я був президентом, то я б самого початку провів реформи освіти. Тому що розумні і освічені люди - це запорука міцної держави. Щоб діти краще вчилися, я б запропонував ввести більш досконалу систему відзнак за досягнення. Це б слугувало стимулом для кожного учня. Також я б вдосконалив обладнання кабінетів, де проводяться різні досліди. Практика допомагала б дітям всебічно охоплювати і розуміти тему урока. І ще б потрібно було вдосконалити систему якісного відпочинку школярів.

 

На мою думку, корисним ще було б розширити бібліотеки кожної школи новими книжками. Не тільки книжками  шкільної тематики  і довідниками, а й позапрограмовою художньо літературою. А ще можна було б організовувати наукові експедиціїⒶ.

 

.

0,0(0 оценок)
Ответ:
VarmaleyYouTuber
VarmaleyYouTuber
12.06.2020 21:48

Якби я був президентом то б я вдосконалював школу, робив ремонт та інше.Я б кожний клас вдосконалював там би вчитилі сиділи за компюєтарами в них би були мультимедіні класи.А наш спортзал би був дуже красивий та цікавий .На подвірї там були квіти багато квітів.Учителям зарплату підвишів.А в учеників би були електронні книги та інше.Я хотів би щоб наша школа була сама красива і сама лучша із всіх.А на задньо подвірї там би була ігрова площадка для дітей . Наша школа була б сама найкраща.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?