В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Marry888
Marry888
16.11.2020 19:54 •  Українська мова

Іть скласти 10 речень з прислівниками, які пишуться через дефіс, підкреслити головні члени речення.

Ответ:
bandygan666
bandygan666
11.06.2020 04:22

 

Я коли- небудь обов"язково побуваю у Єгипті. ( я-однією лінією, побуваю - двома)

Вони стояли віч-на віч , не говорячи жодного слова . ( вони- однією, стояли -двома)

Хтозна-як вирішують питання в цих організаціях. ( підмета нема, вирішують- двома)

Він по-батьківськи ніжно пригорнув до себе дитину. ( він- однією, пригорнув- двома)

Кодна людина по-своєму  бореться з поганим настроєм..( людина- однією, бореться- двома)

Землю треба використовувати по-господарському. ( підмета- нема, використовувати- двома)

Коли-небудь сльози ображених повернуться до винуватого. ( сльози- однією, повернуться- двома)

Не треба йти далеко-далеко за щастям, бо воне знаходиться поруч. ( 1. не треба йти- двома; 2.воне- однією, знаходиться- двома)

Кохання будь-де тебе знайде. ( кохання- однією, знайде-двома)

Воїни пліч-о- пліч стояли на захисті Батьківщини. (воїни-однією, стояли- двома).

 

 

 

підмет підкреслюється однією лінією,  присудок - двома лініями =

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?