В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

я на кр я буду вам очень благодарен.
10. Напишіть листа своєму другу про екскурсію, використовуючи звертання та вставні слова(7 речень).

Ответ:
регинамаг
регинамаг
18.08.2020 17:53

Привіт, Сашко!

   Пише тобі твiй друг Дмитро. Як ти закінчив семестр? Як в тебе справи? Як почуваються твої батьки? У мене все добре. На жаль, цієї зими я не зможу приїхати на канікули до бабусі. Тому ми з тобою не побачимось. Мабуть, чекатимемо зустрічі вже до літа. 

   Я закінчив семестр хорошистом. На думки мами, я мог б мати більше гарних оцінок. Звичайно, вона права. Я дуже багато часу провел у художній школі. Через це я не приділял багато уваги навчанню. Можливо, ти на свята приїдеш до нас? Спитай у мами дозволу та одразу відпишись.

  З повагою:

  Дмитро

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
sweetmayers
sweetmayers
18.08.2020 17:53

ответ:Привіт, Сашко, як ти провів своє літо? Я наприклад їхав до бабусі. Там знайшов дуже багато друзів, ціле літо я катався на велосипеді, там кажуть є цілюще озеро я і там покупався. Сашко, ти мабуть читаєш цей лист і усміхаєшся. Я згадую як ми з тобою поїхали в ліс, там назбирали гриби, але прийшли пізно. Мабуть на тебе мама сварилась? На мене так. Я також допомагав бабусі по господарству, годував кроликів, корову. Я дуже чекаю нашої зустрічі

Твій Павлик.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?