В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Katukina
Katukina
29.11.2021 21:39 •  Українська мова

Треба написати Власне висловлення на тему "На добро відповідають добром, а на зло?"

Ответ:
лох250
лох250
14.10.2020 05:31

На добро відповідають добром, а на зло?...

З приводу того, що на добро всі і завжди відповідають добром, я б посперечався. Адже ж не випадково існує прислів"я: "Не роби добра, не зазнаєш зла".

Але перед нами дещо інша проблема: як відповідати на зло. Не закликаю на зло відповідати добром, хоча й існує така точка зору і, як кажуть,  існують такі люди (сам не бачив поки що). Але впевнений: якщо хтось на зло відповідає таким самим злом, він дозволяє злу розповсюджуватись на світі.

Тому найрозумніше за все - не відповідати на зло взагалі. Нехай препони злу поставлять ті люди, які отримують за це зарплатню і діють згідно із законами. Тобто поліцейські, прокуратура, суди. Ну і, знов-таки, кажуть, що є й Вищий Суд...

Ось таке моє власне висловлювання.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?