В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Твір роздум дискусійного характеру на тему "Що для учня важливіше: хороші знання або висока оцінка?" 3 абзаци:
| Вступ
|| Основна частина
||| Висновок

Ответ:
egorlapin2004
egorlapin2004
11.10.2020 19:26

У даний час чимало людей вважають що в шкільному навчанні набагато важливішим є оцінки але це зовсім не так.

Знання самі по собі врази важливіші від хороших оцінок оскільки деякі люди не заробляють їх чесним то в кінці кінців вони будуть погано освоєні в своїй сфері. Дитина яка знає або має знання про те чи інше може завалити екзамен. А справа ще в самій подачі контексту який іноді плутає людей. Взагалі сучасна навчальна система доволі "хибка" і дуже заплутана, тому варто старатися отримувати знання оскільки диплом конкретно нашої країни знадобитися максимум як підставка а знання в тій чи іншій сфері будуть сприяти руху вас як одного із його робичих і ви зможете статі в тій сфері спеціалістом.

Отже варто все-таки приділяти увагу навчанню аніж оцінкам а вже зі знаннями ви хоть гори звернете, і що ще є не мало важливий поповнювати свій словниковий запас новими словами щоб краще висловити свою думку і взагалі бути компетентних співрозмовника.

Мда) Шо як поживаєм як навчання)

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?