В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Іть написати будь яку казочку для учня 2 класу

Ответ:
tany19821
tany19821
08.10.2020 15:54
В одному лісі жив їжачок та зайчик. Одного разу вони зустрілися та подружилися. Вони постійно гралися, бавилися, проводили разом час. Але одного разу зайчик зник... Їжачку було сумно без зайчика, та він вирішив його знайти. Він бродив по лісу, постійно гукаючи зайчика. Коли їжачок повертався додому, та плакав від горя, сумував за зайчиком, їжачок випадково набрів на дім мисливця. Він почув, що в домі хтось плаче. Подивившись у вікно цього будинку, він побачив там свого друга - зайчика. Їжачок хотів до зайчику, та врятувати його від мисливця, який хотів зробити з нього суп. Їжачок взяв камінь, та вибив шибку вікна в будинку, після чого зайчик вистрибнув через вікно, та вони разом побігли як най далі від того дому. Їжачок та зайчик були раді, що вони знову разом, та поклялися більше ніколи не покидати один одного...
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?