В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Твир на тему мои роздуми над повистю "мистце для дракона"

Ответ:
nankasvanka
nankasvanka
16.08.2020 07:47
Ми прочитали твір "Місце для дракона". В цьому творі розповідається про дракона який взагалі не знав хто він, і харчувався травою,фруктами,овочами. Далі він зустрів пустельника, і той вирішив навчити дракона. Пустельник навчив дракона писати(дракон писав вінші), навчив читати, та взагалі, розмовляти. Далі цар, коли дізнався про нього, вирішив зробити "поєдинок" лицарів з драконом і хто переможе, той одружиться на його дочці.Дракон погодився на це, бо він думав, що це буде подвигом для їхнього міста. Настав поєдинок. Дракона вбили але не той кого хотів князь.На мою думку, князь поступив не правильно, адже відати в жертву такого розумного дракона заради того що би його  дочка вийшла заміж, це не розумний вчинок. Звісно можна було знайти чоловіка для дочки і без жертв. Ще на мою думку, дракон був мудрим, і поступився лише тому, що князь його обдурив, сказавши, що це вбивство врятує місто, і дракона  запам'ятають як героя. По скільки дракон був розумним і хотів зробити щось велике для міста, він без суперечок погодився. З цього можна взяти висновок. Перед тим як на щось погоджуватись, потрібно добре подумати про те що буде далі, і тоді давати свою остаточну відповіть(згоду чи відмову).
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?