В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Твiр роздум на тему "cкажи що-небудь,цоб я тебе побачив"

Ответ:
Novokshonovamariya
Novokshonovamariya
18.06.2020 10:26
На перший погляд це висловлювання можна зрозуміти неоднозначно, але все ж таки значення тут одне: людину характеризує її мова, чемність, освіченість, тобто доки людина мовчить, ми нічого не можемо сказати про неї, але варто їй лише заговорити, ми можемо робити певні висновки щодо її культури, освіченості та вихованості. От що ми можемо сказати про дівчину, котра мовчить? Зовсім нічого. Але так, зовнішність. Та чи може сказати щось вона? Нічогісінько. Але варто лише заговорити дівчині і ми зроозуміємо хто перед нами. Якщо ми почуємо лайливу мову, погану, то можна робити висновки - людина невихована, зла, неосвічена. Чуючи мову гарну, правильну та чисту, робимо інший висновок - людина розумна, чемна, вихована. Отже, щоб побачити хто перед тобой, варто говорити з людиною, тоді все стане на свої місця.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?