В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Висловіть свої міркування про те, для чого потрібно вміти критично, з почуттям гумору сприймати явища навколишньої дійсності й самого себе.​

Ответ:
iralisovets
iralisovets
14.10.2020 22:12

Объяснение:

Я вважаю що я вмію критично сприймати себе і з легкістю сприймати те, що відбувається і знаходить в будь-якій ситуації щось веселе.

На мою думку люди, які вміють сміятися в широкому сенсі цього слова, хто вміє смішно зажартувати в компанії, посміятися над собою, розвеселити набагато спокійніше сприймають навіть найскладніші життєві ситуації, але і в тому, що вони швидше і простіше налагоджують контакт з іншими людьми.

Люди з погано розвиненим почуттям гумору часто відрізняються раціональністю і прямолінійністю, через що у них нерідко виникають труднощі з соціальною адаптацією і комунікацією. Для таких людей і незначні негаразди закінчуються стресом.

Якщо людина має почуття гумору і дотепність, яка с гумором ставиться до себе та дійсності, то жити йому набагато легше, ніж того, у кого цього немає.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?