В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

1. Яка стежка до школи була зручніша для Олесі? 2. Чому мати наказувала хлопцеві не йти річкою до школи? 3. За що він любить зиму? 4. Чим перевернула увагу школярика сосна? 5. Чому Федька назвав Олеся "Зрадником"? 6. Чи образився головний герой на хлопців? 7. Чому хлопчик утік зі школи? 8. Що робив Олесь у лузі? 9. Якою була зустріч на мосту Олекса та Федька Тойкала? 10. За що похвалив хлопчика дід Прокіп? 11. Чому йому стало сумно, коли повертався з дідом до дому? 12. Що снилося малому? Твір; Григір Тютюнник "Дивак"

Ответ:
GMGasanovmm
GMGasanovmm
14.10.2020 18:53

1. Стежка через річку

2. Бо там ще "лід молодий"

3. Хлопцю подобається робити перші протопти в заметах та знімати снігові очіпки з кілків у тинах

4. Тим, що на ній сидів дятел з шишкою

5. Бо він не захотів йти через лід

6. Ні

7. Бо не хотів малювати гирунчика

8. Блукав до самого вечора

9. Федько дав головному герою м'ясний пиріг на знак примирення

10. За те що він не забрав шишку в дятла

11.  Закортіло швидше в село де сніг плете навколо електричних ліхтарів густі рожеві сіті, й привітно світяться вікна в хатках.

12. Сон, де мама розповідала малому казку про Івасика - Телесика

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?