В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Чи легше людині із села або містечка в епоху інформаційних технологій підкорити велике місто?

Ответ:
BarcelonaReal
BarcelonaReal
22.05.2022 21:18
Особисто я дотримаюся думки, що кожна людина, неважливо звідки вона родом, може підкорити місто або ж підкоритися місту.

Звісно ж, людині , що живе у столиці з народження легше, бо вона з нароження звикла до ритмів великого міста. Людина із села звикла до більш повільного та розміряного темпу життя.

Але зазвичай, люди із великих міст думають що вони вже багато чого домоглися тим що народилися в столиці.І це їх губить. Вони стають ледачими та не мають головної цілі. Люди з невеликих міст , навпаки, звикли багато працювати, щоб чогось домогтися. Звісно ж їм важче пристосуватися до великого міста, бо це є повна протележність їхній рідній домівці, Вони виходять із зони комфорту, але це загартовує їх.

Як на мене, випадок із Степаном Радченко із роману «Місто» В.Підмогильного – виняток. Не він підкорив місто, а воно його. Він забув свою головну ціль – вивчитися і зробити щось вагоме для рідного села.Натомість він піддався спокусі міста, і зайнявся улюбленною справою.

Тож, повертаючись до головного запитання , можу відповісти що людині із маленького містечка важче підкорити місто, але вона зробить все та навіть більше для досягнення своєї цілі.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?