В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
sofyaoborina12
sofyaoborina12
13.06.2020 10:52 •  Психология

Як правильно поводитись у випадку, якщо тебе затримала поліція?
Как бы это обсордно не звучало, но мне инужна

Ответ:
bugaerstasy
bugaerstasy
13.10.2020 17:19

Перш за все потрібно бути психологічно готовим до "спілкування" з правоохоронцями. Процедура ця не надто приємна, а особливо для законослухняних громадян, які не часто стикаються зі стражами порядку. Однак, в жодному разі не потрібно панікувати. Так само не потрібно поводити себе агресивно по відношенню до співробітників міліції та погрожувати їм (в тому числі впливовими знайомими). Тримати себе потрібно зібрано, спокійно і впевнено. Пам'ятайте, Ви – вільна людина і можете робити все, що не заборонено законом. А вони – представники влади і зобов’язані діяти тільки так як їм дозволяє закон (ст. 19 Конституції України).

Крім того, якщо є така можливість, краще не робити того, що Ви не зобов’язані робити. Наприклад, підіймати предмети, які випали у правоохоронців (навіть на їх вимогу); допустити в своє помешкання міліціонерів без відповідної постанови суду; віддавати документи без постанови про виїмку та протоколу виїмки тощо. І тим більше виконувати їх протизаконні вимоги.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Психология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?