В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
arsenlitvinov
arsenlitvinov
06.06.2020 15:02 •  Право

Денис (15 років), артем (14 років) та його брат артур (12 років) прогулювалися неподалік залізничної колії, вирішили розважитись і пошкодили залізничний насип колії, відтак під шпалами утворилася порожнина. їх метушню помітив працівник залізниці, викликав поліцію та повідомив диспетчера про аварійний стан колії. невдовзі хлопців було затримано. а чи буде притягнуто підлітків до кримінальної відповідальності за ст. 277 кку? б як змінилось би розв’язання ситуації, якби пошкодження не було помічено вчасно і трапилася аварія поїзда? в визначте міру відповідальності кожного із хлопців у зміненому варіанті і.

Ответ:
demirooova
demirooova
10.09.2020 17:15

А.Ні,тому, що кримінальна відповідальність з 16 років.

Б.Хлобці були б притягнуті до кримінальної відповідальнності.

В.Батьки-адміністративну відповідальність(штраф), Хлопці-обмеження дозвілля, нагляд батьків.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Право
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?