В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
nastyasuhomlinova
nastyasuhomlinova
23.01.2020 02:16 •  Право

Використовуючи ознаки держави, проаналізуйте, чи була україна державою до 1991р., чи мала вона сувернітет.

Ответ:
Keeping
Keeping
30.09.2020 04:22
23 роки тому Україна була економічно набагато сильніше, ніж зараз: у нас була потужна важка промисловість (вугільна, металургійна, машинобудівна)"Але Україна тоді не була державою, вона їм лише ставала. І одна з причин різкого падіння видобутку вугілля або виплавки стали пов'язана з тим, що вони виявилися непотрібними в такій кількості після розвалу СРСР. Багато заводів, що випускали зброю і його компоненти, просто зникли , як і підприємства сільгоспмашинобудування, які робили "одноразові" комбайни і трактори. А ось хімпром (мінеральні добрива) та агрокомплекс за ці роки суттєво зміцніли і почали працювати на експорт ", - говорить Фесенко.Що стосується політики "багатовекторності", то у України, на думку Фесенка, не було іншого вибору - адже будь-яка спроба нашої влади повністю порвати відносини з Росією на користь Європи закінчилася б її поваленням. Але було і багато помилок - перш за все в тому, що всі політичні еліти "жирували" на спадщину СРСР, а не проводили реформи.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Право
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?