В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Ангел23324556
Ангел23324556
09.01.2023 21:19 •  Право

Розв’яжіть ситуації.а. під час перерви учні 10-го класу вийшли на шкільне подвір’я і почали грати в сніжки. один із школярів, вирішивши продемонструвати свою силу, почав кидати сніжки на дах школи. одна із сніжок потрапила у вікно, в результаті чого було розбито скло і його уламком поранено школярку 3-го класу. чи несуть відповідальність дані особи? чому? визначте об'єкт,суб'єкт,об'єктивна сторона,суб'єктивна сторона

Ответ:
диана2471
диана2471
03.10.2020 02:09
Адміністративне правопорушення. Обєкт - учениця 3 класу , субєкт - один із учнів 10 класу ,  обєктивна сторона- розбито скло і його уламком поранено школярку , субєктивна сторона- демонстрування своєї сили. Відповідальність несуть особи,які досягли вже 14 років за неповну відповідальність,повну відповідальність несуть особи які вже досягли 16 років,і на рівні повнолітньої особи притягуються до відповідальності.В певному випадку хлопець( або його батьки) повинен виплатити лікарняний і полагодити вікно . Думаю все понятно объяснила)
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Право
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?