В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
miirko777
miirko777
06.03.2020 13:49 •  Право

Розв’яжіть ситуації.а. під час перерви учні 10-го класу вийшли на шкільне подвір’я і почали грати в сніжки. один із школярів, вирішивши продемонструвати свою силу, почав кидати сніжки на дах школи. одна із сніжок потрапила у вікно, в результаті чого було розбито скло і його уламком поранено школярку 3-го класу. чи несуть відповідальність дані особи? чому? визначте об'єкт,суб'єкт,об'єктивна сторона,суб'єктивна сторона

Ответ:
anastasiyalis7
anastasiyalis7
26.06.2020 12:09
А. Так це є право порушення ! Тому, що він завдав травм людині! + до того пошкодив державну власність !

Пошкодження або знищення чужого майна є досить поширеними злочинами відповідальність за які передбачена статтями 89. 90 та 145 КК.

Так же про нанесені тілесні ушкодження дівчинці . стаття 125 КК. і відповідно до ст. 127 КК.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Право
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?