В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
QwertyMia
QwertyMia
12.03.2022 02:52 •  ОБЖ

Поміркуйте, чому в наведених нижче ситуаціях можливе отруєння чадним газом. За відсутності тяги в димоході печі, газового котла чи водонагрівача. Поблизу автомагістралі в години «пік». Якщо в зачиненому гаражі увімкнути двигун автомобіля. Якщо топити піч, яка має тріщини. Під час перебування в накуреному приміщенні. Якщо закрити заслінку до повного згоряння палива в печі або каміні. У задимленому приміщенні під час пожежі.


Поміркуйте, чому в наведених нижче ситуаціях можливе отруєння чадним газом. За відсутності тяги в ди

Ответ:
meruert2001n1
meruert2001n1
20.12.2020 12:15

За відсутньості тяги в димоході випалюється кисень і лишається вуглекислий газ, а циркуляції повітря немає.

Поблизу автомагістралі через велике скупчення машин буде дуже велика кількість вихлопних газів.

В зачиненому гаражі продукти згорання витісняють кисень. Лишається чадний газ.

В накуреному приміщенні велика кількість диму який попадає в легені і людина неможе повноцінно дихати через задимлення.

Якщо закрити заслінку то чадний газ почне наповнювати ариміщення.

Під час пожежі продукти згорання дають дужетоксичний газ при якому швидко випалюється кисень.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: ОБЖ
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?