В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
tyy6
tyy6
11.10.2021 07:25 •  ОБЖ

Обговоріть, як ви розумієте вислів: "Дорослішати - це означає не тільки мати право робити все, що забажаєш, а й відповідати за свої вчинки"

Ответ:
katalkina17
katalkina17
13.10.2020 11:37

коли людина дорослішає перед нею дійсно відкриваються нові можливості які в більш юному віці були заборонені , але чим більша стає людина тим більше обовязків у неї зявляється перед людиною відкривається весь світ , але який шлях не вибрала б людина завжди буде певна відповідальність за свої вчинки . Ми вітповідальні за тих кого приручили так сказав Антуан де-Сент Екзюпері у своїй книзі «Маленький принц». І діло не тільки у тваринах ці слова універсальні вони вказують нам на те що ми завжди маємо обовязки за які відповідаємо , а чим старша людина тим більше у неї відповідальностей за свої вчинки . Ось що я думаю про цей вислів.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: ОБЖ
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?