В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
mantsigina
mantsigina
09.07.2020 05:13 •  Обществознание

Напишите мини- размышление (5-7предложений) на одну из тем.если не хочешь знать страха,не делай зла

Ответ:
пппп97
пппп97
03.10.2020 01:49
У школі, надворі чи на роботі ми завжди вимушені спілкуватися з іншими. Не всі однаково розуміють, що таке добро, а що – зло, і не завжди на добро відповідають тим же. І, на жаль, оминути це рідко вдається.У житті не завжди відбувається так, як ми того бажаємо. Не завжди зустрічаємо добрих людей, не завжди і самі робимо добро. Тим паче, що воно для кожного різне. Наприклад, я не вважаю, що дати списати домашнє завдання – це зробити добре діло. Адже той, хто списує, навіть не відкривав книжку вдома, тобто нічого не зрозумів. Але для того, хто списує, це шанс не отримати погану оцінку, тобто у його розумінні, я роблю для нього добро.Звичайно, зло і добро – поняття дуже масштабні. У нашому житті вони завжди ідуть поряд. І, можливо, якщо б зникло зло, ми б не знали, що таке добро. Як на мене, у світі дуже рідко зустрічаються абсолютно добрі або ж абсолютно злі люди. Кожен з нас хоча б раз робив щось погане або хоча б думав про це. Так само, як і у тих людей, яких ми вважаємо втіленням зла, є батьки, діти чи хоча б домашні улюбленці, до яких вони ставляться з теплотою та ніжністю.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Обществознание
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?