В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
rustiuh
rustiuh
04.05.2022 16:40 •  Математика

Як зрозуміти вислів ,,зайвих організмів у природі нема- природи потрибні всі

Ответ:
данна16
данна16
03.10.2020 13:59
Припустимо, що природа-це система або єдиний механізм, а кожний організм чи навіть мікроорганізм це компонент цього механізму, і вже без чого-небудь або кого-небудь, не буде чудово відладжений природний механізм, тому, що всі відіграють роль в цьому світі, навіть мурашка, яка не зовсім примітна для людського ока, виділяє мурашину кислоту, яка потрібна для того, щоб зберігати біологічні препарати,наприклад, мікроорганізми використовують для того, щоб на інших планетах виявити життя. А якщо стосується тварин, то там ланцюги живлення і якщо не було хоча б одної тварини, то вже не була б система живлення, а так людина не може існувати без організму(мікроорганізми, тварини і рослини) і навпаки, тому, що людина і будь-який організм-це єдина система, а також людина є найвищим по ступені розвитку організмом.Так, що дійсно немає зайвих живих організмів.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Математика
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?